Školské aktivity
aktuality z diania v našej škole na jednom mieste

O tom, že naša škola je mimoriadne aktívna, snáď ani nik nepochybuje! :) Po skvelých výkonoch na súťaži Priestor pre talent sme sa presunuli do hlavného mesta našich susedov. V Národnom divadle v Prahe uvidíme inscenáciu Faust. Zážitkové vzdelávanie je pre budúcich umelcov neodmysliteľná súčasť vzdelávacieho programu našej školy.

Naši študenti hudobno-dramatického odboru sa tento víkend zúčastnili celoslovenskej súťaže konzervatórií PRIESTOR PRE TALENT v Bratislave a tešíme sa z týchto ocenení:

Naši študenti sú v recitácií každoročne veľmi úspešní. Pred časom sme vás už informovali o úspechu Filipa Ďuriša. 26. marca 2019 sa konalo okresné kolo v umeleckom prednese stredoškolákov Hviezdoslavov Kubín 2019 a tu sú výsledky:

18.3.2019 sa náš študent hudobno-dramatického odboru zúčastnil 65. ročníka regionálnej postupovej súťaže v umeleckom prednese prózy - Hviezdoslavov Kubín 2019 a získal 1. miesto!

Vážení rodičia a priatelia školy, Ľudia, ale aj firmy na Slovensku môžu každoročne poukázať určité percento zo svojej zaplatenej dane z príjmov v prospech neziskových mimovládnych organizácií na realizáciu verejnoprospešných aktivít.

Lyžiarsky zájazd nie je pre našich študentov žiadnou novinkou. Každoročne ho absolvujú študenti prvého ročníka. Tento rok to bol Chopok a Tále.