Školské aktivity
aktuality z diania v našej škole na jednom mieste

Naši študenti sa v pondelok 10. decembra postarali o krásnu vianočnú atmosféru v Galérii mesta Topoľčany, kde odohrali tradičný vianočný koncert. Predstavil sa tam aj náš školský spevácky zbor, ktorý vedie náš pedagóg pán Juraj Mičúnek.

Našu školu reprezentujeme ročne na mnohých súťažiach, festivaloch, ale aj na veľtrhu stredných škôl, ktoré organizujú sa v mestách organizujú. Pravidelne o našej škole chodíme rozprávať deviatakom do Nitry, Topoľčian, Prievidze, Bánoviec nad Bebravou, Trnavy a mnohých ďalších miest. Práve z Topoľčian si môžete pozrieť fotogalériu na našej...

Vypočujte si ďalší rozhovor s našim pedagógom a režisérom Jozefom Krasulom. Tentoraz však bol hosťom Ranného ladenia 23. 11. 2018. V rozhovore s moderátorkou Jarmilou Vitovičovou hovoril o svojich aktuálnych projektoch a plánoch.

Študenti tanečného odboru sa spolu s pedagógmi každoročne zúčastňujú tanečného workshopu v Štúdiu tanca v Banskej Bystrici. Pozrite si fotografie z tohto ročníka. :)

Náš pedagóg, režisér a vedúci odboru hudobno-dramatického umenia Jozef Krasula bol hosťom Nočnej pyramídy v RTVS. Vypočujte si záznam veľmi obohacujúceho rozhovoru klinutím na odkaz nižššie